Працівники Колочавської сільської ради взяли участь в тренінгу з покращення навичок написання грантів та бюджетування, який 21-22 вересня відбувся в Ужгороді.

Дата: 24.09.2023 09:52

Під час тренінгу команда Колочавської громади здобула важливі навички та знання, які допоможуть ефективніше писати гранти та розробляти бюджети для майбутніх проектів нашої громади.

Протягом дводенного тренінгу кваліфіковані тренери детально ознайомили учасників з основами проектного менеджменту, розповіли про найвідоміших донорів та грантові конкурси, навчили правильно робити оцінку проектних ідей, аналізувати проблемні ситуації та правильно формувати проектну заявку. Особливу увагу під час навчання було приділено плануванню ресурсів і витрат, формуванню бюджету проекту та управлінню командою, розробці комунікаційної стратегії тощо.

Тренінг був організований у рамках проекту "Людський вимір". Цей проект впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади. Впроваджується проект ЗУРЦ.