Велика подяка п. Elena Golden за ії працю і групу Книги в дар для СБУ(Сiльськi Бiблiотеки Украïни) за можливість поповнити книжковий фонд новими, цікавими книгами.

Дата: 06.09.2023 11:01

Щиро дякуємо благодійному подарунку від #Видавництва_Анетти_Антоненко та #Видавництва_"SOS", Сполучені Штати Америки

сприяння #ГО_Фонду_сталого_розвитку_України для бібліотеки - філії с. Колочава - Мерешор.

Ганна Глушко - дякуємо за відповідальність роботи координатора в нашій групі. Нехай кожна книжечка знайде свого читача .

Всім мирного неба, здоров'я, здійснення творчих задумів і мрій на професійному рівні.