22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні!

Дата: 22.06.2023 14:20

Сьогодні – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Відзначається щорічно, 22 червня, у день, коли фашистська Німеччина напала на СРСР і почала бомбардування Києва. Ця страшна війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні. У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Перемогу.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Честь і слава героям! Вічна пам’ять загиблим!