Подаруй бібліотеці книгу!

Дата: 20.06.2023 14:25

Шановні друзі, читачі та всі небайдужі!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є художня література українських та зарубіжних авторів, книги, якими Ви не користуєтесь, принесіть їх, будь ласка, у нашу бібліотеку, де вони знайдуть свого вдячного читача.

Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду. Ми вдячні тим письменникам та читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!» триває безстроково!!!

Чекаємо на Вас і книжечки за адресою:

с. Колочава, Центр культурних послуг, (амфітеатр), ІІ поверх.