В бібліотеці діє постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці українську книгу!"

Дата: 14.06.2023 14:29

Наші читачі, громадяни, заклади, організації , які мають можливість подарувати бібліотеці книги українських, або зарубіжних авторів чекаємо на Вас.

В бібліотеці вже є дорогі нам подарунки від авторів українських письменників: Наталя Дурунда , Валентина Семеняк , Катерина Пилипчук, яким безмежно вдячні.

Також маємо багато книг від Станіслава Аржевітіна, та поетичні збірки від Іванни Банга та Михайла Хланта .

Щиро вдячні нашим читачам Тетяна Штаєр ,Лідія Маркусь , Марія Шетеля і діточкам, які діляться з власної бібліотеки своїми книгами.

Зовсім недавно небайдужа до бібліотеки людина з Києва, власним коштом переслала нам чотири книги.

📚Українські книги, подаровані читачами, мають особливе значення для бібліотеки саме тепер, у непрості для країни часи. Тому ми вдячні Всім, хто взяв участь у нашій акції. Ми впевнені, що подаровані книги стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки й обов’язково знайдуть свого читача, адже тільки українська книга покликана формувати серед читачів національну свідомість, ідентичність та патріотизм.

📚Акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!» не закінчується. Сподіваємося, що до нашої акції долучиться ще більша кількість любителів книги і читання. Наша бібліотека завжди відкрита для Вас.