Учні Мерешорської гімназії зі своїми наставниками сьогодні із задоволенням відвідали Колочавську сільську бібліотеку.

Дата: 13.06.2023 14:34

Бібліотека… Одне тільки слово, а скільки відразу образів виникає в думках. Бібліотека – це храм знань, храм світу. Тільки тут можна знайти відповіді на абсолютно всі питання, пізнати всесвіт, розгадати всі таємниці людського життя і сутності, пізнати самого себе. Хтось приходить у цей «будинок книги», щоб відпочити, позбутися всіх негативних думок, пізнати спокій і тишу, а хтось - за знаннями, хоче дізнатися все про всіх.

Учні Мерешорської гімназії зі своїми наставниками сьогодні із задоволенням відвідали Kolochava Bibliotheca . Тут вони збагатили свої знання, почули відповіді на багато питань: які цікаві книги та журнали варто прочитати влітку, які заходи для дітей проводить бібліотека, як цікаво та з користю провести час.

Хтось із мудрих казав, що якщо людина не любить читати, значить вона ще не знайшла свою книгу.

Сподіваємося, що наші користувачі люблять читати!