10 червня - День народження видатного українського письменника, політичного діяча - Василя Шкляра.

Дата: 12.06.2023 14:39

Василь Миколайович Шкляр — один із найвідоміших письменників сучасної України, автор неперевершених романів «Залишенець», «Ключ», «Маруся», «Чорне сонце». Кожна його книжка стає бестселером! Успіх його романів приголомшливий: відзнаки, премії, Гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами.

Але є ще одна сторінка у творчому доробку письменника – яскраві оповідання та казки для наймолодшого читача. Це збірки «Шовкова нитка», «Черешня в житі», «Шовковий дощик», «Помста Баби Яги», «Василькова таємниця», «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді». Ці твори про перше входження дитини у складний світ людських взаємин, про пізнання добра і зла, які тісно йдуть поряд як у реальному житті, так і в чарівній казці. Кожна з цих, здавалося зовсім простих історій, — це справжня пригода, сповнена багатьох вражень та емоцій, які запам'ятовуються потім на все життя! Вони мудро вчать і надихають, вони підказують і змушують замислитися, вони допомагають любити і розуміти наших дітей.

Якщо хочете прочитати гарний український роман на історичну тематику або цікавлять містичні таємниці то читайте романи Василя Шкляра.