Наряд патрульної поліції та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської ТГ провели «Урок з безпеки» для учасників освітнього процесу

Дата: 26.09.2023 09:00

Сьогодні, 25 вересня в Негровецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Василя Росохи Колочавської сільської ради старший інспектор відділу ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області Аліна Кинч, наряд патрульної поліції та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської ТГ провели «Урок з безпеки» для учасників освітнього процесу.

Розповіли про безпеку дітей, нагадали основні правила дорожнього руху та правила поведінки в навчальному закладі, нагадали про безпечний алгоритм повернення додому зі школи.

Під час уроку школярі поділилися з правоохоронцями власними знаннями щодо висвітленої тематики та пообіцяли дотримуватися всіх правил безпеки.

Завжди пам'ятай: твоя безпека - в твоїх руках! Якщо ти знаєш правила дорожнього руху і дотримуєшся їх - ти захищений

ГО «Безпечний освітній простір»