Дата: 26.09.2023 09:20

Колочавська громада представила свою історико- культурну спадщину в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. У неділю тут вдруге відбулася культурно-мистецька акція «Жива спадщина».

Свою спадщину представили 11 територіальних громад краю.

Гості заходу мали можливість ознайомитися з процесом приготуванням колочавської ріплянки і поласувати традиційною стравою горян. І все це під супровід колочавських музик, запальної коломийки працівників та вихованців Центру культурних послуг та чудової гри на бандурі Єлизавети Онопрійча.

Мета заходу - збереження нематеріальної культурної спадщини Закарпаття, просування туристичного потенціалу регіону та підтримки майстрів народних художніх промислів.

🇺🇦 Під час дійства також проводився збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Захід відбувся за ініціативи Обласного організаційно-методичного центру культури та за підтримки департаменту культури і Закарпатської ОДА-ОВА.