27 вересня до Дня туризму в Україні Закарпатська ОДА нагородило почесними подяками працівників туристичної сфери Колочавської громади

Дата: 28.09.2023 15:34

З нагоди відзначення 27 вересня Дня туризму в Україні Закарпатська обласна державна адміністрація та управління туризму та курортів ОДА нагородило почесними подяками працівників туристичної сфери Колочавської територіальної громади:

- екскурсовода музейного комплексу «Старе село»

Попович Наталію Василівну - екскурсовода, краєзнавця, активну громадську діячку за сумлінну працю в галузі туризму, високий професіоналізм, популяризацію історико-культурної спадщини громади;

- Марковича Юрія Юрійовича - власника домашнього міні-готелю «Коло гір» за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток туристичної галузі та розбудову зеленого туризму Колочавської ТГ.

Нагороди кращим працівникам туристичної галузі Колочавської громади особисто вручили в Ужгороді заступник голови Закарпатської ОДА-ОВА Ігор Шинкарюк та начальник управління туризму та курортів Маріанна Готра.

Щиро вітаємо Наталія Попович та Юрій Маркович з почесними нагородам. Нехай вони стимулюють вас ще більше вчитися, працювати і покращувати туристичний імідж Колочавської громади!

Автобіографічна довіка:

Попович Наталія – уродженка села Колочава, у 2013 році закінчила філософський факультет Львівського національного університету ім. І.Франка за спеціальністю: «Культуролог, викладач культурологічних дисциплін». Понад 10 років працює провідним екскурсоводом музейного комплексу «Старе село», культуролог, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України. Займається вивченням та дослідженням історико-культурної спадщини села Колочава, автор культурологічного дослідження на тему: «Полікультурний феномен закарпатського села Колочава». розробила «Дорожню карту управління історико - культурною спадщиною села Колочава». З вересня 2021 року працювала адміністративно-фінансовим менеджером проєкту «Заходи із запровадження сортування та утилізації сміття в природно-заповідних зонах Карпат» Міністерства розвитку громад та територій України.

Маркович Юрій Юрійович – уродженець села Колочава, депутат Колочавської сільської ради, активний громадський діяч, збирач народний пісень та коломийок, член народного музичного гурту «Весільна деца». У 2011 році закінчив Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Працює в туризмі з 2018 року, власник домашнього готелю «Коло гір», який популярний серед туристів користується хорошою репутацією.