Хустські рятувальники спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Колочавської ТГ нагадали правила безпеки, розповіли, як діяти у разі надзвичайної ситуації

Дата: 29.09.2023 13:55

Хустські рятувальники спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Колочавської ТГ зустрілись з командами ДЮРП Колочавських закладів освіти.

Під час зустрічі юним-рятувальникам розповіли про основні небезпеки, які пов’язані з використанням вогню, ймовірними джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як діяти у разі надзвичайної ситуації.

Особливу увагу надзвичайники звернули на небезпеку виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів, пояснивши, що торкатися незнайомих предметів небезпечно для життя.

Для кращого засвоєння матеріалу юним-рятувальникам вручили друковані пам'ятки від UNICEF Ukraine з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису