Безпека дітей – це відповідальність кожного з нас!
Дата: 01.10.2023 14:01
Кількість переглядів: 82
В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» в Колочавському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 старший інспектор відділу ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області Аліна Кинч, поліцейський офіцер громади та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської ТГ нагадали дітям про правила дорожнього руху, необхідність користування у темний час доби світловідбивними елементами на одязі, а також пояснили поняття булінгу і як йому протидіяти.
Безпека дітей – це відповідальність кожного з нас!
Спільними зусиллями сформуємо безпечне освітнє середовище!
ГО «Безпечний освітній простір»