З Днем Захисника України!
Дата: 01.10.2023 14:07
Кількість переглядів: 40
Сьогодні вітаємо усіх військовослужбовців України та нашої Колочавськоі ТГ .Велике ВАМ спасибі! Ви наші захисники, опора держави!Спокій наших будинків, спокій близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів у вашій не легкій справі ! Бажаємо Вам успіхів у всіх справах нехай озброєння буде потужним, але щоби не довелося ним користуватися. Миру та добра, щастя та процвітання.
З великим сумом і скорботою схиляємо голови перед родинами які втратили своїх рідних та близьких.
Слава нашим героям! Спочивайте з миром!Нехай земля вам буде пухом .
Ніколи не пробачимо агресора.