Колочавські заклади освіти провели виставку осінньої композиції «Незламна осінь»

Дата: 04.10.2023 13:35

Ось другий місяць у нас панує осінь, яка цьогоріч щедра на тепло та врожай. Щоб проявити фантазію і творчі здібності, здобувачі освіти зі своїми наставниками зі всіх Колочавських закладів освіти провели виставку осінньої композиції «Незламна осінь».

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві і креативні композиції. З квітів, зерна, гілочок, гарбузів, фруктів, горіхів, картоплі тощо учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Вони втілили все, що пов'язане з цим сезоном: казкову пишність фарб і щедрість дарів осені.

Оригінальність робіт та дизайнерський талант продемонстрували всі заклади освіти.

Виставка розташована біля Колочавської сільської ради! Відвідати її може кожен охочий!