В Колочаві встановлюють спортивний маданчик!

Дата: 02.11.2023 13:49

У Колочавській громаді  розпочалися роботи по встановленню дитячого спортивного майданчика на території найбільшого навчального закладу в громаді – Колочавського ЗЗСО№1. Місце вибрано не випадково, адже  результати дослідження думки мешканців громади показали, що 35,9 % опитаних проголосували за облаштування спортивного майданчика саме на базі Колочавського ЗЗСО № 1.  Майданчик встановлює Колочавська сільська рада за грантові  кошти, які надала громаді Міжнародна організація з Міграції (МОМ) в рамках проекту  «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Проект втілюється МОМ в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Проект Колочавської сільської ради «Активне майбутнє - здорова громада», в рамках якого встановлюється майданчик, пройшов відбір та отримав фінансування як один з кращих проектів.  Метою проекту є створення  можливості  спортивного розвитку   дітей Колочавської громади для вдосконалення ними спортивних навичок і вмінь в різних дисциплінах. В результаті його реалізації біля Колочавського ЗЗСО№1 буде встановлено спортивний майданчик з гумовим безпечним покриттям,який  включає в себе воркаут комплекс, тренажери та огорожу. Майданчик буде у відкритому доступі і займатися на ньому зможуть всі охочі.