Щиро вітаємо працівників культури Колочавської громади!

Дата: 09.11.2023 12:20

У цей прекрасний осінній день — 9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу.

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура. У цей день ми вітаємо з професійним святом людей, що дарують нам музику, живопис, театр, танець, книгу і багато інших, неосяжних, але таких важливих для сучасного суспільства речей.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Колочавської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань Колочавської громади та України.Кожен з вас натхненно і талановито відроджує духовні скарби нашого краю. Ваша творча робота вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, а головне – щирістю.

Тож приийміть слова вдячності за ваш талант, ентузіазм, творче натхнення, за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури.

Культура – це не робота, а місія, мета якої нести людям добро та красу.

Зі святом!

Центр культурних послуг Колочавської сільської ради