Представники Стрілківською територіальної громади відвідали Колочавську громаду

Дата: 12.11.2023 09:10

Представники Стрілківська територіальна громада на чолі з сільським головою Миколою Дроздем відвідали Колочавську громаду. Поїздка була націлена на обмін досвідом у сфері розвитку туризму. Обмін знаннями та практиками між двома гірськими громадами може сприяти покращенню інфраструктури та спонукати до нових подорожей в обох регіонах.

Працівники Колочавської сільської ради радо зустріли гостей та познайомили їх з громадою, основними туристичними принадами краю, поділилися досвідом у справі розвитку туристичного продукту.

Представники Стрілківської ТГ докладно дослідили ініціативи Колочави у сфері туризму, зокрема, промоцію громади, розробку туристичних маршрутів, співпрацю з місцевими підприємцями та заходи зі збереження природної краси та історико- культурної спадщини регіону. Цей обмін досвідом може визначити нові шляхи для розвитку туризму на обох територіях, сприяючи сталому зростанню галузі.