З Днем Гідності і Свободи!

Дата: 21.11.2023 20:27

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, ми відзначаємо 10-ту річницю Революції Гідності. Це одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го.

Сьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, нашим воїнам, які захищали та нині захищають нашу територіальну цілісність. Низький уклін волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу у тилу.

З Днем Гідності і Свободи! Нехай цей буде день наповнений патріотизмом, гордістю та відчуттям власної гідності. Зичимо кожному українцеві невичерпної сили та невгамовного духу на шляху до ще яскравішого та вільного майбутнього. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.