У приміщенні Колочавського ліцею офіційно відкрито клас безпеки!

Дата: 21.11.2023 20:31

Сьогодні Колочавська громада відзначає новий етап у розвитку та дбайливому ставленні до своїх наймолодших мешканців - у приміщенні Колочавського ліцею офіційно відкрито клас безпеки: інноваційний освітній простір, спрямований на вивчення та усвідомлення питань особистої та оточуючої безпеки.

Участь в урочистому відкритті класу взяли сільський голова, представники Хустського райуправління ГУ ДСНС у Закарпатській області, представники поліції, спеціаліст з безпеки в громаді, освітяни та громадськість. Працівники та вихованці Центру культурних послуг, ліцеїсти та вихованці ЗДО №4 порадували присутніх чудовими виступами.

Клас безпеки- це не лише приміщення із сучасним обладнанням, але і центр, де діти вчитимуться як робити світ навколо себе безпечнішим. Ключовою метою класу є підвищення обізнаності дітей у питаннях безпеки: від правил дорожнього руху до основ безпеки на воді та у побуті.

Заняття в класі безпеки будуть інтерактивними та цікавими, враховуючи вікові особливості учнів. Через гру та практичні вправи діти будуть навчатися, як розпізнати потенційні небезпеки, як діяти у випадку екстрених ситуацій, та як підтримувати безпечне середовище для себе та оточення.

«Ми сьогодні по -іншому відносимося до поняття безпеки. В час війни, ми нині , як ніколи , розуміємо важливість безпеки дітей. Я щиро вдячним всім , хто допоміг нам створити цей клас і сподіваюся, що отримані тут знання допоможуть врятувати життя.Хоча бажаю, щоб не виникали подібні ситуації в житті наших дітей»,- наголосив сільський голова Василь Худинець.

Клас безпеки у Колочавській громаді став першим, який відкрито на теренах Міжгірщини.