В Колочавській громаді попрощалась і провели в останній путь ще одного Героя України!

Дата: 16.01.2024 15:10

Сьогодні Колочавська громада попрощалась і провела в останній путь ще одного Героя – сержанта Ковача Федора Івановича.

Не можна передати словами той невимовний жаль і нестерпний біль, який відчувають рідні, друзі, односельці, побратими, всі, хто прийшов провести Героя в останню земну дорогу.

Ковач Федір Іванович народився 1974 року у селі Негровець Колочавської територіальної громади.

До лав Збройних сил України призваний у березні 2022 року. Командував першим стрілецьким відділенням третього стрілецького взводу третьої стрілецької роти першого стрілецького батальйону. Сержант Ковач Федір Іванович загинув 31 грудня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вільшана Куп'янського району Харківської області.

Безстрашний і вірний син України з перших днів війни до останнього захищав суверенітет та незалежність рідної держави. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти в серці рідних болючу рану втрати.

Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес.

Вічна пам’ять Герою і вічна шана!