У Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради відбулись традиційні вечорниці

Дата: 20.12.2023 16:00

На традиційних вечорницях, які відбулися у Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради, учасники дійства поділилися колочавськими традиціями та відтворили споконвічні цінності.

Усі присутні насолоджувалися аутентичною атмосферою, різноманіттям колядок та виступами, що відображали багатий культурний спадок нашого регіону.

Такі події сприяють зближенню спільноти та підтримці традиційної культурної спадщини. Це особливо цінно в нелегкий час війни, коли йде боротьба за право бути вільним і зберігати свою культурну ідентичність.