«Reunite Ukrainе» мобільний додаток, створений для пошуку зниклих дітей

Дата: 18.12.2023 14:33

Шановні друзі!

Повідомляю, що в Україні запрацював новий безкоштовний мобільний додаток  «Reunite Ukrainе». Застосунок надає змогу відшукати зниклих дітей або членів родини з якими втрачено звʼязок, які були внутрішньо переміщені та тих хто виїхав за кордон.

Щоб здійснити пошук через додаток «Reunite Ukraine» необхідно:

✅ завантажити його з Google Play або Арp Store.

✅ зареєструватися у додатку створивши власний профіль. У профілі розмістити інформацію та фото членів родини, що розшукуються.

✅ у разі якщо особи, яких розшукують, зареєструються у додатку, дані будуть синхронізовані. Після виявлення збігу між профілями співробітники поліції проведуть перевірку інформації.

✅ за результатами перевірки власники профілів будуть сповіщені про співпадіння та матимуть змогу надсилати повідомлення один одному.

Завдяки додатку громадяни нашої України, перебуваючи у різних куточках Світу мають змогу відновити звʼязок з родичами та близькими 💙💛