У Центрі надання культурних послуг відбувся концерт з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 19.11.2023 14:24

У Центрі надання культурних послуг КСР відбувся концерт з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який був запланований на 9 листопада.Але в звʼязку з черговим нападом агресора, виступ був перенесений, тому , що загинули наші воїни,наші герої,перед якими ми низько склоняємо голови ….Про яких ми ніколи не забудемо і за яких ніколи не пробачимо!

Щиро дякуємо Вам , наші захисники,за можливість жити, за можливість творити і зберігати нашу культурну спадщину задля нашого молодого покоління, задля наших дітей…

🇺🇦💔

Культура – це життєва сила суспільства та основа мирного життя: історія, традиції, мистецтво, самобутність народу.

Культура підвищує якість життя, концентрує соціальний досвід багатьох поколінь, накопичує знання про світ. Це живий процес, який постійно рухається, розвивається, видозмінюється. Культура є важливою частиною життя кожної людини та суспільства в цілому.