Пора сортувати: відсортоване сміття в Колочавській громаді забиратимуть безкоштовно!

Дата: 22.02.2024 11:21

Починаючи з березня, в кінці кожного місяця в Колочавській громаді безкоштовно забиратимуть відсортовані тверді побутові відходи. Для цього жителям громади потрібно лише правильно посортовувати вторсировину в різні пакети, міхи і в зазначений день винести на узбіччя.

Необхідно мати декілька пакетів: для пластику, металу, скла, паперу .

Папір - газети, каталоги, журнали, рекламні проспекти, зошити, чистий та використаний папір для нотаток та малювання, конверти, картонні ящики та коробки, паперові пакети та паперову тару.

Метал: залізні кришки, алюмінієві та консервні бляшанки, будь-які металеві предмети.

Підготовка: очистити від залишків їжі (промити), максимально спресувати і скласти в окремий пакунок. Не можна класти: вимащену у їжі або не до кінця спустошену тару.

Скло: пляшки та банки від напоїв, косметики та ліків, бите скло.

Підготовка: промити від залишків продукту водою, злити воду, покласти в окремий пакунок.

Пластик: : упаковки продуктів харчування, косметики, техніки та побутової хімії тощо. Підготовка: промити упаковки від соків, молочної продукції, після чого скласти їх так, щоб вони стали пласкими.

Пам’ятаймо: сортування відходів дозволяє зменшити забруднення навколишнього середовища, зберегти ресурси та підтримати економіку.