21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

Дата: 21.02.2024 15:00

На базі КУ «Центру надання культурних послуг» в бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові». В якому взяли участь працівники бібліотеки спільно з шкільними бібліотекарями та учнями закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади.

📚Марафон пройшов у форматі вільного мікрофону, де кожен учасник зміг продекламувати свою улюблену поезію, або уривок з прозового твору українською мовою.💙💛

✅Мета заходу - утвердження української мови, зміцнення національної єдності та консолідації суспільства.🇺🇦🇺🇦🇺🇦

✅Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.