Обмін досвідом між вчителями Колочавських закладів освіти

Дата: 16.02.2024 11:59

Вчитель – не тільки професіонал у своїй галузі, а й активний учасник процесу навчання, який завжди готовий ділитися досвідом з колегами. Саме такий сценарій розгорнувся сьогодні, коли представники цих двох предметів обмінялися цінними враженнями та методиками, що допомагають підвищити ефективність навчального процесу.

На засіданні методичної ради поділилися досвідом роботи вчителька англійської мови Колочавського ліцею Неля ШУТАК та вчителька географії, фінансової грамотності Колочавського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Олена ПАВЛЮК.

Одним із ключових аспектів обговорення стало використання інтерактивних технологій на уроках. Вчителі ділилися своїм досвідом використання онлайн-ресурсів, які роблять процес вивчення предметів цікавішим та доступнішим для учнів.

Загалом, обмін досвідом між вчителями був дуже плідним та корисним. Це є ще одним підтвердженням того, що співпраця та взаємодія між педагогами різних предметів сприяє підвищенню якості освіти та розвитку кожного вчителя як професіонала.