Презентація книги молодої письменниці Іванни Банги!

Дата: 30.06.2022 15:23

Сьогодні на базі Центру культурних послуг КСР, відбулася презентація книги молодої письменниці Іванни Банги,під назвою «Обабіч графем» - перша персональна збірка молодої поетки.

Народилася Іванна в с. Колочава, Закарпатської області, 9 вересня 2002 р, 19 років. Пише вірші. Активна учасниця ЛітКлубу «Момент слова».

Лауреатка та переможниця конкурсів «Я – майбутнє України» (Чернівці, 2018 р.), «Молода КороНація» (Київ, 2018 р.), «Житомир ТЕН» (Житомир 2019 р.), «Хортицькі дзвони»(Запоріжжя, 2020 р.), «Море талантів» (Одеса, 2020 р.), «Золота лоза» (2020 р.), «VivArt» (Кам’янське, 2021 р.).

Співавторка всеукраїнських альманахів «Житомир ТЕН», «Море талантів», «VivArt». Має публікації в літературно-художньому часописі «Дзвін».

Також гості презентації,мали змогу познайомитися ще з однією дуже юною письменницею Оксаною Савкою,яка є постійною гостею в Колочавській бібліотеці.Оксана в досить юному віці,вже має свою збірочку поезій, під назвою "Мої мрії".

В підготовці до знайомства з книгою та самою поеткою,активно взяли участь та допомогли підготувати захід працівники Колочавської бібліотеки Савинець Надія Іванівна та Ірговці Марія Дмитрівна разом з своїми юними читачами,які зачитали декілька віршів Іванни.

Приємно мати таких талановитих односельчан.Успіхів , натхнення та творчих злетів Вам!