Діти - наше майбутнє!

Дата: 29.04.2022 11:00

Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків. І наші воїни, йдучи на війну, захищаючи сьогодні Україну від Російської експансії, всі як один кажуть – я прийшов сюди, щоб захистити своїх дітей, щоб їм там, на вільній землі, жилося краще, і щоб вони ніколи не дізналися того жаху війни, якого зазнають їх батьки, перебуваючи на фронті. Так було завжди, і так буде.

І в знак подяки, наші дітки захотіли зробити подарунки, власними руками, для наших захисників!

Слава Україні!🇺🇦