27 березня – Міжнародний день театру!

Дата: 27.03.2022 11:23

Він є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Одне з найстаріших мистецтв, він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього. Театр залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти і утвердити гідність, дає шанс на виживання. Неоціненну роль в утвердженні гідної постави української нації відігравали і продовжують відігрaвати театри України. Починаючи від Садовського, Заньковецької, корифеї українського театру до Стригуна, Жолдака та багатьох інших.

Шлемо найщиріші вітання з Міжнародним днем театру усім театральним діячам, театрознавцям та людям, чиє життя і робота пов’язані з театральною сферою.

Мирного та сонячного неба!💙💛