15 лютого- День вшанування учасників бойових дій!

Дата: 15.02.2022 11:41

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у війні в Афганістані взяли понад 160 тисяч українців. Понад 3000 осіб загинули.

Тисячі наших хлопців пройшли через пекло Афганістану. Але учасниками тієї війни були і їхні дружини, діти, батьки, які 10 років жили в постійній напрузі, часто не знаючи, де їхні чоловіки. Де б не служив солдат, він у будь-який момент міг потрапити до Афганістану. Всі роки афганської війни в Україні не було спокою. І події тих часів досі викликають сльози на очах у тисяч українців. І саме ветерани Афганістану одними із перших відправилися на фронт, коли російські війська вторглися в нашу країну, адже чи не єдині мали бойовий досвід. Досі багато афганців боронять нашу державу на Донбасі. Афганська війна назавжди залишила відбиток у нашій історії, яку ми повинні пам’ятати та не допустити повторення тих страшних подій.

Сьогодні в Центрі культурних послуг КСР, відбулося вшанування пам'яті воїнів-інтернаціоналістів ,які служили в Афганістані,тож для них сьогодні і було присвячено урочистість.