Дата: 13.01.2024 11:39

Пріоритетною системою розвитку діток є сприяння становленню творчої особистості дитини. У цьому плані особливе місце належить гуртковим роботам, де діти працюють за своїми власними інтересами.

Свобода і можливість вибору улюблених занять впливають на характер усієї подальшої життєдіяльності дитини, на її професійну підготовку і компетентність, допомагають відшукати власну модель майбутньої професійної діяльності, безпомилково «приміряти» її до своїх можливостей, свого характеру, в ранньому віці визначати гідне місце в житті, повноцінно реалізувати творчі можливості.

Головною метою гурткової роботи є: створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей у вільний від навчання час, підготовка до майбутнього життя.