В Центрі культурних послуг КСР розпочався святковим концертом на честь святкування Дня Збройних сил України та відзначення Дня органів місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 14:28

Вчора,7 грудня, робочий день в Центрі культурних послуг КСР розпочався святковим концертом та морем позитивних емоцій.Свято відбулося на честь святкування Дня Збройних сил України та відзначення Дня органів місцевого самоврядування.

Розпочав виступ голова Колочавської ОТГ Василь Іванович Худинець.Ведучими свята були працівники Центру культурних послуг Олеся Мацола та Яна Банга.Окрім пана Худинця, до привітань приєдналися талановиті учні та вихованці Колочавських закладів освіти від старшої ланки до наймолодшої.

Завершив виступ директор Центру культурних послуг Володимир Миколайович Маркович, привітавши всіх присутніх зі святом та виконав дві чудові композиції.