Донька України - Леся Українка!

Дата: 25.02.2024 14:09

Леся Українка - одна з найвизначніших письменниць української літератури. Її життя і творчість вразили світ своєю глибиною, емоційністю та відданістю національному ідеалу. Ім'я Лесі Українки часто згадується, як символ української поезії та боротьби за незалежність. Її ім'я завжди знатиметься з великою повагою та вдячністю.

📚В бібліотеці оформлено книжкову виставку та проведено бібліографічний огляд "Донька України - Леся Українка" - книжкова виставка в бібліотеці і бібліографічний огляд .

📚Всі бажаючі мають можливість відвідати бібліотеку і познайомитися з життєвим шляхом поетеси, звернутися до її ліричних віршів, поем, драматичних творів, а також публікацій з періодичних видань, присвячених дослідженню її творчості.

📚 Їі поезія свідчить про велику любов до рідного краю, це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу. Вона залишила нам твори, які й нині дарують нам надію у житті.