21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

Дата: 21.02.2024 14:27

На базі КУ «Центру надання культурних послуг» в бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові». В якому взяли участь працівники бібліотеки спільно з шкільними бібліотекарями та учнями закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади.

📚Марафон пройшов у форматі вільного мікрофону, де кожен учасник зміг продекламувати свою улюблену поезію, або уривок з прозового твору українською мовою.

📚Мета заходу - утвердження української мови, зміцнення національної єдності та консолідації суспільства.

📚Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

📚Тому сьогодні, в Міжнародний день рідної мови дякуємо всім за гарно проведений час, що приніс багато задоволення і ми ще раз переконалися у тому, що українська мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.

Мова – краса спілкування.

Мова – як сонце ясне.

Мова – то предків надбання

Мова – багатство моє.

Мова – то чиста криниця.