Вечір пам'яті Володимира Івасюка: спогади про великого українця

Дата: 07.03.2024 13:49

В Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка, який був присвячений 75 річниці від дня народження видатного українця.

Володимир Івасюк - український композитор, музикант, автор безсмертних «Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас», «Я піду в далекі гори» та багатьох інших шлягерів, які здобули всенародну любов за життя автора і досі нема українця, який не знав би цих мелодій.

Організатори заходу - працівники Центру культурних послуг - розпочали вечір із презентації документального фільму про життя та творчість Володимира Івасюка. Глядачі мали можливість краще пізнати цю виняткову постать, яка своїм талантом та енергією змогла здивувати світ. Фільм розповів про його дитинство, шлях до слави та невідомі факти з життя музиканта. Після цього глядачі мали змогу разом з працівниками центру виконати пісні Володимира Івасюка. Виступи викликали хвилю емоцій у присутніх, адже пісні Івасюка завжди були сповнені почуттів та глибини.

Вечір пам'яті Володимира Івасюка став справжнім святом для всіх прихильників його таланту. Це була можливість не лише вшанувати пам'ять великого митця, а й згадати та пережити його незабутню музику.

Цей захід став ще однією переконливою довідкою того, що талант і духовність не вмирають, а живуть у серцях людей.