Ігри, які можуть допомогти дітям з РДУГ розвивати концентрацію та увагу

Дата: 05.02.2024 14:09

Ігри, які можуть допомогти дітям з РДУГ розвивати концентрацію та увагу:

• "Знайди пару". Розкладіть на столі 10-20 пар однакових картинок (наприклад, 2 зображення яблук, 2 машинки і т.д.). Перемішайте усі картинки та попросіть дитину знайти та з'єднати пари однакових зображень.
  •  "Повтори рух". Показуйте дитині послідовність з 2-3 простих фізичних рухів (підняти руки, потупотіти ногами, повернутися). Попросіть дитину уважно дивитися та повторювати ці рухи у тому ж порядку. Поступово збільшуйте кількість рухів.
  •  "Знайди відмінність". Покажіть дитині дві майже однакові картинки та попросіть знайти і показати, чим вони відрізняються (наприклад, на одній картинці 3 м'ячі, а на іншій 4).
  •  "Кольорові кубики". Використовуйте набір кубиків різних кольорів. Попросіть дитину збудувати вежу чи будиночок, використовуючи кубики лише певних кольорів, які ви називаєте.
  •  "Лабіринт". Намалюйте на аркуші або картоні лабіринт і попросіть дитину водити по ньому олівцем чи пальцем, не виходячи за лінії. Можна ускладнити завдання, додавши елементи-перешкоди, яких треба уникати.