Психологічні ігри на піску

Дата: 05.02.2024 14:13

Пісочна терапія - одна з найцікавіших і найперспективніших методик психотерапії. Пісок - це унікальний матеріал, а заняття з ним - захопливий процес, який спонукає до творчості, розслабляє та надихає. Мета пісочної терапії - корекція поведінкових та емоційних розладів, порушення самоконтролю у всіх видах діяльності у дітей з особливими потребами.

Кінетичний пісок⏳

Самостійна й імпровізована діяльність із кінетичним піском посилює бажання дитини дізнатись щось нове. Дитина намагається експериментувати з піском, створює цікаві фігури. Будь-які вправи з ним розвивають тактильну чутливість, яка є запорукою «ручного інтелекту». Активні й пасивні ігри з піском сприяють розвиткові пізнавальних функцій, зокрема сприймання, уваги, памʼяті, мовлення.

☝️Психологічні ігри на піску спрямовані на розвиток творчого мислення та уяви, довільної уваги, знижують тривожність і агресивність, соромʼязливість і замкнутість, формують навички спілкування.