Дата: 23.03.2024 13:28

Сьогодні під головування Василь Мейсарош - перший заступник голови Хустської РДА-РВА відбулася робоча нарада.

Участь у нараді взяли працівники з питань освіти, культури ,молоді та спорту Хустської РВА керівники органів управління освітою Хустського району Андрій Русанов - начальник відділу призову Хустського РТЦК та СП Володимир Гуц - заступник директора Хустського центру зайнятості Жанна Микитюк - в.о. директора Хустського спеціальної школи І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

Обговорили ряд важливих питань , визначилися з датою проведення військово- польових зборів для учнів Хустського району , дізналися про програми навчання та перепідготовки для працівників освіти через центр зайнятості , ознайомилися з діяльністю спеціальної школи.

Важливим на порядку денному було питання щодо підготовки третього (районного) етапу змагань проєкту " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги ", до якого незабаром доєднаються юні спортсмени і спортсменки Хустського району.