Я можу!

Дата: 14.03.2024 10:15

Зовсім скоро, 2 квітня, відзначається Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Саме з цієї нагоди у Львові відбудеться ІІ щорічна конференція «Я можу!» з питань комплексної допомоги дітям з аутизмом за участі фахівців з поведінкової терапії, логопедії, освітян у сфері інклюзії та громадських діячів.

У перший день відбудеться лікарська сесія, під час якої батьки дітей із РСА та гості дізнаються про нові дослідження щодо аутизму та міфи навколо нього, а також АВА сесія на якій представлять ефективні стратегії корекційної роботи. Другий день буде присвячено питанням інклюзії в освіті та інтеграції молоді з аутизмом у суспільстві.

Запрошуємо відвідати захід батьків, які виховують дітей з розладами спектра аутизму (РСА), фахівців, які працюють з малечею у спектрі та всіх небайдужих людей, які прагнуть створити в Україні аутизм-френдлі середовище.