Гірка-гойдалка "Веселка"

Дата: 20.09.2023 10:35

Сприяє отриманню саме тих гравітаційних, пропріоцептивних і вестибулярних сигналів, яких дитина потребує найбільше відповідно до віку і особливостей розвитку.

Конструкція гірки-гойдалки дозволяє дитині влаштуватися комфортно: на ній можна лежати, сидіти або стояти. Гойдалка є багатофункціональною, тому її можна використовувати в якості балансира або, якщо її перевернути, як гірку. Таким чином, у дитини та дорослого є можливість організувати безліч цікавих і корисних ігор та вправ. Такі ігри розвивають вестибулярну систему, реакції балансу й координації рухів, а також мають заспокійливу дію.

Таку гойдалку можна застосовувати у дитячій сенсорній кімнаті під час терапії сенсорної інтеграції та нейропсихологічній корекції. Її також можна використовувати при проведені ерготерапії, мозочковій стимуляції, ігрової терапії та ЛФК.