Новий освітній простір. Безбар’єрність.

Дата: 01.04.2023 14:32

31 березня 2023 року департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації спільно з факультетом спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Солотвинської селищної ради» проведено ІІ Науково-методичний семінар „Новий освітній простір. Безбар’єрність”.

„Кожна дитина має право на освіту, тому забезпечення умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами одне з важливих питань у реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні − зазначила директор департаменту Мар’яна Марусинець, яка була модератором .

За підсумками роботи директорами ІРЦ було прийнято рішення про створення асоціації директорів ІРЦ та підписання угоди про співпрацю із держуніверситетом ім. М. Драгоманова.

Фото без описуФото без опису