ЩО РОБЛЯТЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНІ ЦЕНТРИ

Дата: 02.03.2023 10:27

ЩО РОБЛЯТЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНІ ЦЕНТРИ:

✔️Проводять комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини.

✔️Розробляють рекомендації щодо освітньої програми для дитини з особливими освітніми потребами.

✔️Надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги.

✔️Педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів беруть участь у роботі команд психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у школах і дитсадках.

✔️Проводять моніторинг динаміки розвитку дитини не рідше, ніж двічі на рік.

✔️Надають консультації та методичну допомогу вчителям і вихователям з питань організації інклюзивного навчання.

✔️Консультують батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами стосовно зарахування до закладів освіти.

✔️Надають психологічну допомогу, проводять бесіди з батьками (законними представниками) дітей з особливими освітніми потребами.