Побудова інклюзивного середовища в закладах освіти

Дата: 25.10.2022 14:12

Сьогодні, 25 жовтня 2022 року, в межах проекту ЮНІСЕФ "Підтримка освітян, дітей і батьків у підготовці до школи та створення безпечного навчального середовища в класі в умовах надзвичайної ситуації" та за сприяння відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської ТГ керівник комунальної установи "Колочавського інклюзивно-ресурсного центру Колочавської сільської ради" провела тренінг "Побудова інклюзивного середовища в закладах освіти ". Під час тренінгу було розгорнуто та обговорено такі питання: інвалідність у контексті прав людини, нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти, моделі розуміння інвалідності, універсальний дизайн в закладах освіти. Всі учасники тренінгу активно брали участь в розгляді та обговоренні практичних кейсів та у "мозгових штурмах".