Терапевтична казочка для діток

Дата: 26.03.2022 11:45

Терапевтична казочка спрямована на подолання страху темряви, підвищеної тривожності також допомагає позбутися нічних жахів.

"Мишеня і темрява"🐭👣

На узліссі великого красивого лісу 🌲🌲🌲живе Маленьке Мишеня з мамою і татом. Він дуже любить квіти 🌼, що ростуть поруч з їх будиночком 🏡, зайченят, птахів, що щоранку будять мишачу сім'ю своїм дзвінким співом. Мишеня радіє сонцю🌞 і вітерцю🍃, дуже любить дивитися на хмари☁️, ночами милується зірками 💫зі своїм другом Світлячком. А раніше Маленького Мишеняти дуже лякала темрява, ніч, коли навколо нічого не видно і тільки чути таємничі звуки, що наводять жах.

В один із днів Маленький 🐭 дуже довго гуляв, бігав і забрів так далеко, що повертатися довелося в темряві; ніч була безлунной, а зовсім поруч щось весь час шаруділо, здригалося і ворушилося. І хоча це був просто вітер, що гуляє в гілках дерев, Мишеняті все одно було страшно. Йому хотілося швидше потрапити додому, але страх сковував його, він завмирав, і сльози набігали на очі. 😥

Раптом він почув далеко шум, йому здалося, що це злі чудовиська клацають зубами, серце його завмерло, і він причаївся. Але це виявився всього лише писк, і Мишеня подумав, що, може бути, це кричить такий же, як він, маленький і переляканий малюк ... Озираючись і здригаючись від кожного шереху, Мишеня повільно йшов на голос і вийшов до невеликого куща, між гілок якого була натягнута 🕸️павутина, а в павутині заплутався Світлячок.

Мишеня звільнив його і запитав:

- Ти так кричав тому, що тобі страшно в темряві? - Ні, - відповів Світлячок, - в темряві зовсім не страшно, як тобі здається, а кричав я тому, що заплутався в павутині і не міг сам вибратися. Мене чекають друзі... А ти куди йдеш? - запитав Світлячок. І Мишеня розповів йому, що йде додому і що йому страшно. - Я яскравий і свічуся, я допоможу тобі дістатися до будинку🏡, - сказав Світлячок. По дорозі вони зустріли друзів Світлячка.

Всі дякували Мишенятку за те, що він врятував Світлячка. Всі Світлячки так яскраво і красиво світилися. І тут Мишеня побачив, що в темряві зовсім не страшно, тому що вночі все таке ж, як і днем, - є і гарні 💐 і 🐦🐤. І навіть такі незвичайні красені, як Світлячки. Вони проводили Мишеня до будинку, подякували його батькам 🐀🐁 за те, що вони виростили чудового хороброго сина🐭.

Мама Мишеняти 🐁сказала: "Я завжди вірила в тебе, малюк, ти лягай спати, а завтра ми влаштуємо велике свято. Всі звірі дізнаються, що ти тепер нічого не боїшся і завжди готовий допомогти тим хто опинився в біді". І було велике свято. Всі лісові звірі дізналися про те, що трапилося з Маленьким Мишеням, як він врятував Світлячка. А вночі, коли свято🎉 ще тривало, вся галявина цього великого лісу🌲🌲 засвітилася, бо зібралися всі світлячки і ще довго-довго тривали веселощі і привітання Маленького Мишеняти і його батьків🎉🐭.