Акція з прибирання сміття в Колочавській громаді - спільні зусилля для чистоти та збереження навколишнього середовища

Дата: 09.04.2024 15:00

Сьогодні у Колочавській громаді пройшла масова екологічна акція: всі вийшли прибрати та облаштувати територію рідної громади. Працівники Колочавськоі сільської ради , освітяни громади, працівники Центру культурних послуг, соціальних послуг - всі дружньо працювали аби зробити нашу громаду чистішою та зберегти навколишнє середовище.

Учасники акції розпочали роботу зранку і працювали до пізнього вечора, прибираючи сміття на березі річок Теребля та Колочавка, вулиці, парки, подвірʼя установ та інші громадські місця.

Акція стала не лише можливістю покращити зовнішній вигляд громади, а й підняти настрій та згуртувати громаду.

Організатори та учасники акції висловлюють вдячність всім, хто приєднався до цієї ініціативи, та закликають всіх мешканців дбати про чистоту свого села щодня, а не лише під час таких заходів.