Міжвідомча взаємодія!

Дата: 04.12.2023 11:31

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в приміщенні Центру надання соціальних послуг Колочавської сільської ради відбулася робоча нарада, на якій обговорювалися питання по запобіганню та протидії домашньому насильству, та виявленню сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В нараді взяли участь Головний спеціаліст відділу освіти, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, Поліцейський офіцер громади, Начальник Служби у справах дітей, Головний лікар АЗПСМ та фахівці Центру.

В ході наради було обговорено алгоритм реагування та взаємодії з метою надання якісних комплексних послуг постраждалим особам та забезпечення вчасного реагування на випадки насильства, проведено аналіз ситуації щодо зафіксованих випадків насилля в сім'ях Колочавської ТГ з початку року.