1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2023 09:25

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Це свято було засноване з метою привернути увагу суспільства до проблем літніх людей, враховуючи бідність, медичне та соціальне забезпечення.

За даними ООН, кожен десятий житель планети – це людина віком від 60 років, а в Україні – кожен п'ятий. За останні сто років кількість людей віком 60+ у світі збільшилась у 5 разів.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, працівники Центру надання соціальних послуг відвідали своїх підопічних, та привітали їх невеличкими подарунками.

У День людей похилого віку бажаємо Вам здоров'я, сил і бадьорості духу. Нехай ніщо не заважає Вам насолоджуватися життям та радіти кожному новому дню. Зі святом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису