До відома мешканців Колочавської громади, які утримують худобу!!!

Дата: 18.04.2024 08:26

Інформуємо про наступні зміни у державній підтримці аграріїв, якими  передбачено надання  дотації за такими напрямами та у такому розмірі :

1. Бюджетна субсидія на оброблювані угіддя сільськогосподарського призначення у розмірі 4000 гривень на 1 гектар.

(Учасниками програми можуть бути, як фізичні, так і юридичні особи, що обробляють не менше 1 га і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми);

1. Спеціальна бюджетна дотація для утримання корів у розмірі 7000 гривень на одну корову.

(Учасниками програми можуть бути, як фізичні, так і юридичні особи, що утримують не менше 3 і не більше 100 корів та відповідають іншим умовам програми);

1. Спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець у розмірі 2000 гривень на одну голову.

(Учасниками програми можуть бути, як фізичні, так і юридичні особи, що утримують не менше 5 і не більше 500 голів кіз та/або овець і  відповідають іншим умовам програми).

Для подачі заявки на отримання коштів необхідно:

1. Зробити ПАСПОРТ  корів, овець та кіз. Паспорт видається Міжгірською дільничною лікарнею ветеринарної медицини. (смт. Міжгір’я, вул. Борканюка, буд. 2.  Час роботи з 9 до 12 год.)

2. Після отримання паспорту за допомогою електронного підпису створити електронний кабінет у системі ДАР (далі – ДАР https://www.dar.gov.ua/).

3. З  1 травня по 30 червня 2024 року подати заявку на дотацію в електронному кабінеті ДАР і чекати рішення щодо фінансування.