Працівниками центру проведено роз'яснювальну роботу серед ВПО з метою запобігання та протидії торгівлі людьми

Дата: 02.08.2023 10:29

Війна посилює ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації, так само, як і людську вразливість загалом. Цьому сприяють втрата роботи та ризик опинитися за межею бідності, внутрішнє переміщення, виїзд за кордон, проживання на окупованій території, непридатність оселі для життя та інші соціальні чинники – пенсійний вік, інвалідність, самостійне виховання дітей, багатодітність тощо.

У складних умовах люди можуть погоджуватися на пропозиції нелегальної праці як на території України, так і за кордоном. У цьому й криється головний ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми.

Працівниками Центру надання соціальних послуг Колочавської сільської ради було проведено роз'яснювальну роботу серед ВПО, з метою запобігання та протидії торгівлі людьми. Також було розповсюджено інформаційні буклети з корисною інформацією, та телефоном гарячої лінії з протидії експлуатації та торгівлі людьми.

Фото без описуФото без описуФото без опису