Відсортоване сміття в Колочавській громаді заберуть безкоштовно!

Дата: 13.05.2024 16:22

В Колочавській громаді відтепер безкоштовно забиратимуть відсортовані тверді побутові відходи. Для цього жителям громади потрібно лише правильно посортовувати вторсировину в різні пакети, міхи і в  зазначений день  винести на узбіччя. Щоб дізнатися коли забиратимуть відсортовані відходи, потрібно зареєструватися за номером телефону: 0986012571 або 0966114028 і вас повідомлять про дату вивозу твердих побутових відходів.

Необхідно мати декілька пакетів: для пластику, металу, скла та  паперу.

Папір -  газети, каталоги, журнали, рекламні проспекти, зошити, чистий та використаний папір для нотаток та малювання, конверти, картонні ящики та коробки, паперові пакети та паперову тару.

Метал: залізні кришки, алюмінієві та консервні бляшанки, будь-які металеві предмети.

Підготовка: очистити від залишків їжі (промити), максимально спресувати і скласти в міцний мішок.

Не можна класти: вимащену у їжі або не до кінця спустошену тару.

Скло: пляшки та банки від напоїв, косметики та ліків, бите скло.

Підготовка: промити від залишків продукту водою, злити воду, покласти в окремий пакунок.

Пластик: : упаковки продуктів харчування, косметики, техніки та побутової хімії тощо. Підготовка: Промивати упаковки від соків, молочної продукції, після чого скласти їх так, щоб вони стали пласкими.

Сортуємо,економимо та робимо нашу громаду чистішою!